Rozwijaj się!

Standard
mistrza

Szkolenie działaj i planuj skutecznie

Jak osiągać cele – te wielkie i te mniejsze – i spełniać swoje marzenia? „Standard Mistrza” to moje autorskie szkolenie, które stworzyłem dzięki temu, że się nie poddałem. Dowiesz się z niego, co pomaga w realizacji celów i jakie narzędzia oraz metody wspierają w drodze do ich osiągnięcia. Ten standard jest w zasięgu każdego – dlaczego? Bo mistrzem się nie rodzisz, mistrzem się stajesz!

Cel szkolenia

Zespołom i firmom szkolenie pozwala zjednoczyć się w sytuacjach kryzysowych przedsiębiorstwa lub przeciwnie – wykorzystać jego sukces do maksimum. Przedsiębiorcom czy sportowcom zapewnia sposoby i praktyczne narzędzia służące konsekwentnej realizacji zaplanowanych zamierzeń. Pomaga rozwijać biznes czy karierę krok po kroku. Jego celem jest też zdobycie kontroli nad sobą. Swoim życiem i stresem.

Szkolenie „Standard Mistrza” zawsze dopasowuję indywidualnie do konkretnych potrzeb: firmy, zespołu, osoby. Oparte jest ono na sprawdzonych technikach, mechanizmach i narzędziach, które sam testowałem w swojej karierze sportowca.   

Opis

Osiąganie sukcesów zarówno w sporcie, biznesie, jak i na innych polach opiera się na podobnych mechanizmach. Moje autorskie szkolenie przybliża te najważniejsze z nich. Dowiecie się z niego, jak poznać siebie i swoje możliwości, jak trzymać się wytyczonego planu i co Wam w tym pomoże. Poznacie również sposoby na radzenie sobie z niepowodzeniami, które w gruncie rzeczy są nierozerwalnie związane z każdym sukcesem – sportowym i biznesowym.

Szkolenie składa się z kilku etapów, a każdy z nich to kolejny krok wtajemniczenia. Podobnie, jak w sporcie, gdzie mamy punkt startowy, bieg i upragnioną metę. 

Plan szkolenia

1. Case study

Analiza na bazie przygotowania do imprezy mistrzowskiej w biegach średnich.

2. Podstawówka

Poznajemy siebie!

3. Liceum

4. Matura

Mowy
motywacyjne

Mowy
motywacyjne

Jako utytułowany sportowiec wiem, co daje siłę do stawiania czoła przeciwnościom i jak dążyć konsekwentnie do mety. Celem opracowanych przeze mnie mów motywacyjnych jest podtrzymanie w Was wiary w siebie, podgrzewanie ducha do walki, dzięki któremu nie poddajecie się z powodu jednej czy drugiej porażki. Pomagają one we wszystkich sferach życia. Prywatnej i zawodowej. W okresie zmian, zarówno tych pozytywnych, jak i tych, które odbieramy jako przeciwności losu. 

Mowy motywacyjne adresowane są do zespołów i pojedynczych osób. Do firm, organizacji, sportowców czy biznesmenów. Wzmacniają pozytywne nastawienie do siebie i świata. Dodają energii, która pozwala iść dalej z podniesioną głową.

Tematyka

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Albert Einstein

Okładka książki Adam Kszczot
Okładka książki Adam Kszczot
Książka dostępna w sprzedaży

„W pogoni za MISTRZEM” Adam Kszczot

Historia która zmieni Twoje spojrzenie na sport, relacje i zdobywanie mistrzostwa.