Czas na
nowy etap

Koniec sportowej kariery to początek nowych wyzwań. Teraz w osiąganiu sukcesu pomagam innym!

Co dalej?

Szkolenia

Osiągnąłem to, o czym marzyłem. Wiem, jak to zrobić. Przyszedł czas, by dzielić się wiedzą, która do wymarzonego celu pozwoli dojść również Wam!

Biznes

Jestem również biznesmenem. Wspieram w Polsce rozwój technologii, które zmieniają życie. Na lepsze!

Książka

Wywiad rzeka, w którym znajdziecie fakty biograficzne na mój temat i dowiecie się, jak wyglądała moja droga na szczyt.
Trzy kroki!

Coś się kończy,
coś zaczyna

Jestem lekkoatletą, który wytrwałością, konsekwencją i wiarą w siebie sięgnął po wyżyny swoich możliwości fizycznych. W biegu na 800 m 7. krotnie zdobyłem tytuł Mistrza Europy, 2. krotnie Mistrza Świata i 3. krotnie Wicemistrza. Pasja do sportu przerodziła się z czasem w pasję dzielenia się wiedzą. Równie wspaniale jest bowiem uczestniczyć w sukcesach innych.

Rozwijaj się!

Standard
mistrza

Szkolenie działaj i planuj skutecznie

Jak osiągać cele – te wielkie i te mniejsze – i spełniać swoje marzenia? „Standard Mistrza” to moje autorskie szkolenie, które stworzyłem dzięki temu, że się nie poddałem. Dowiesz się z niego, co pomaga w realizacji celów i jakie narzędzia oraz metody wspierają w drodze do ich osiągnięcia. Ten standard jest w zasięgu każdego – dlaczego? Bo mistrzem się nie rodzisz, mistrzem się stajesz!

Mowy motywacyjne

Żeby być dobrym mówcą trzeba lubić ludzi i chcieć dzielić się wiedzą. Dla mnie jest to pasja. W motywujący, żywy sposób opowiadam o tym, jak radzić sobie ze stresem, co sprawia, że jesteśmy gotowi do działania oraz jak bez kompleksów i konsekwentnie dążyć do celu. Moje mowy opierają się na doświadczeniach i nawiązują do drogi, którą sam przeszedłem. Dlatego są prawdziwym wsparciem!

Od 2013 roku wykorzystuję niezwykłe możliwości, jakie zapewnia technologia hipoksji. Pozwala ona nie tylko przygotować się do wspinaczek wysokogórskich czy uprawiania niektórych dyscyplin sportowych, ale zapobiega też wielu chorobom cywilizacyjnym. Leczy bezsenność czy pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Wierząc w skuteczność tej technologii wspieram firmę AirZone, która z sukcesami propaguje i rozwija ją w Polsce. 

Moi najbliżsi i relacje z nimi są dla mnie najważniejsze, dlatego z dumą współprowadzę rodzinny biznes w branży elektroenergetycznej. Zajmujemy się rozwojem w Polsce odnawialnych źródeł energii, których zapotrzebowanie rośnie z dnia na dzień. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektroenergetyczne przyszłości, które dają nadzieję na systematyczną poprawę jakości powietrza. 

Okładka książki Adam Kszczot
Okładka książki Adam Kszczot
Książka dostępna w sprzedaży

„W pogoni za MISTRZEM” Adam Kszczot

Historia która zmieni Twoje spojrzenie na sport, relacje i zdobywanie mistrzostwa.